• aranżacje kwiatowe i wiązanki - galeria
  • dekoracja pojazdów - galeria
  • dekoracja kościołów - galeria
  • dekoracja sal - galeria

Polub nas na Facebooku

2013 rok
Poniżej prezentujemy Państwu opinie naszych klientów, które zostały do nas nadesłane w 2013 roku.


wrzesień 2013

Serdecznie dziękujemy Państwu za piękną dekorację sali, kościoła oraz samochodu. Z pewnością będziemy polecać Państwa naszym znajomym. Dziękujemy za miłą współpracę.

Pozdrawiam Martyna.


 

sierpień 2013

Witam.
Chcielibyśmy razem z mężem podziękować za piękną dekorację. Wyszło bardzo ładnie, goście byli zachwyceni.

Dziękujemy, Ania i Artur.


Pani Agato, Panie Tomku!
Chcielibyśmy Państwu z całego serca podziękować za dekoracje Naszego Dnia. Kwiaty, dekoracje sali oraz miejsca zaślubin, po prostu bajka. Wszystko zrobione z klasą i ze smakiem. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy przeżywać wspaniałe chwile wśród dodatków, które tworzyły jedną spójną całość.

Agata i Patryk.


lipiec 2013

Dzień dobry Państwu.
Chciałam podziękować za współpracę przy dekorowaniu sali na nasze wesele.  Całość wyglądała zjawiskowo i bardzo podobała się gościom, szczególnie po zgaszeniu głównego światła było bajkowo! Ogólnie całość dekoracji sali i auta była rewelacyjna.

Pozdrawiam Kamila.


czerwiec 2013

Panie Tomku chcielibyśmy bardzo bardzo podziękować Panu i całemu zespołowi Deko Styl za cudne udekorowanie naszej sali weselnej. Dekoracje były przecudne, delikatne ale widoczne, nie przytłaczały sali a wręcz uwydatniały jej piękno. Wszystko było dokładnie tak jak sobie wymarzyłam, począwszy od bukietów, butonierek przez bukiety na stołach, dekoracje za naszym stołem i przede wszystkim te detale w formie świec, kryształków. Wszystko bardzo do siebie pasowało i sprawiało ogromne wrażenie nie tylko na nas ale i na naszych gościach. Storczyki w wodnej aranżacji zdobyły chyba największe uznanie.
Dziękujemy ślicznie za profesjonalizm i za wspaniałe wyczucie czego Pana klienci oczekują. Sama zajmuje się dekoracjami weselnymi i muszę przyznać słowa uznania dla tak przemyślanej i pięknej dekoracji.

Jeszcze raz pięknie dziękujemy za poświęcony czas i stworzenie cudownego tła dla wspomnień w formie zdjęć tego jednego z najważniejszych dni w naszym życiu.
Na pewno będziemy polecać Deko Styl wszystkim naszym znajomym.

Pozdrawiamy ciepło Asia i Tomek.Witam. Bardzo serdecznie dziękujemy, że nasza uroczystość dzięki Państwa pracy i radom mogła wyglądać tak pięknie.  Oprawa naszego ślubu i przyjęcia dzięki Państwu dostarczyła nam ogromnej radości. Polecamy Państwa usługi, bo my osobiście nie rozczarowaliśmy się w żadnym calu. Dzięki za praktyczne rady dzięki którym nasze kwiaty zyskały na trwałości przez długi nie oczekiwany czas. Dekoracją w kościele zachwycali się chyba wszyscy goście. Światła na Sali dodawały niezwykłego uroku, co wspaniale widać na nagraniu przyjęcia. Wiązanka wyglądała pięknie i była idealnie w takich odcieniach jak marzyłam. Gdybyśmy mieli myśleć o dekoracji jeszcze raz, nie zmienilibyśmy nic. 

Karolina i Tomasz.Witam serdecznie.
Jestem oczarowana Państwa pomysłami i dekoracjami sal weselnych. Moje zainteresowanie dekoracją sali na przyszły rok kieruję w Państwa stronę.

Pozdrawiam, Katarzyna K. 
styczeń 2013

Z przyjemnością polecamy usługi firmy DEKO STYL, z którą współpracowaliśmy podczas naszego eventu. Firma wywiązała się bez zarzutu z naszych bardzo wymagających i zróżnicowanych oczekiwań. Pragniemy firmie DEKO STYL za to bardzo serdecznie podziękować.

Beata T. z Fundacji