• aranżacje kwiatowe i wiązanki - galeria
  • dekoracja pojazdów - galeria
  • dekoracja kościołów - galeria
  • dekoracja sal - galeria

Polub nas na Facebooku

2012 rok
Poniżej prezentujemy Państwu opinie naszych klientów, które zostały do nas nadesłane w 2012 roku.


wrzesień 2012 Wraz z całą rodziną dziękujemy Państwu za przygotowanie dekoracji naszego przyjęcia weselnego. Cenimy olbrzymi wkład pracy i komponowanie ze smakiem. Całość była zachwycająca. Pamiętacie Państwo o sprawach, które mogą umknąć uwadze klienta. Dziękujemy za kierowanie naszych spraw tak dobrze, że czuliśmy się komfortowo. Sala już w fazie przygotowań, w stanie niedokończonym była  okazale piękna i sytuowała Deko Styl na początku listy innych firm, które proponowały nam współpracę. Z wdzięcznością polecamy innym i jeszcze raz dziękujemy.

Karolina i Marcin
sierpień 2012

Dziękuję Państwu. Pomimo tak wielu zmian, wśród których się sama zagubiłam, Państwo cierpliwie służyliście mi radą i pomocą. Odetchnęłam z ulgą jak wszystko było gotowe i zrobione więcej niż oczekiwałam. Dekoracja Sali przerosła moje oczekiwania była okazale piękna z efektami, które zaskakiwały moich gości w trakcie przyjęcia. Z dekoracji kościoła poczułam się wyróżniona. Jestem za to bardzo wdzięczna. Dziękuję serdecznie i polecam wszystkim Deko Styl.

Dominika


 

Piszę by Państwu PRZEOGROMNIE podziękować za piękną dekorację jaką Państwo wykonali. Całość wyszła po prostu genialnie i nie mogliśmy wyjść z zachwytu jak ta sala wygląda. Zarówno stoły jak i wiązanki kwiatowo-świecowe wyglądały bardzo elegancko, pięknie i tworzyły znakomitą całość. W żadnym calu nie można mówić ani o przesadzie, ani o braku dopasowania. Za wszystko jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy. A dodam jeszcze, że w sobotę jak zawoziliśmy ostatnie rzeczy, to Panie z obsługi sali dopytywały się kto nam dekorował salę, bo odkąd one tam pracują to jeszcze nigdy nie widziały tak pięknych kwiatów i tak efektownego wykończenia. Także w imieniu swoim, męża, rodziców i wszystkich gości jeszcze raz Państwu bardzo dziękujemy za upiększenie naszego wesela. Jak najbardziej będziemy polecać wszystkim Deko Styl. A i zapomniałabym, kosze dla rodziców również wyszły rewelacyjne i co najważniejsze wywołały u rodziców zachwyt i wzruszenie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak profesjonalne podejście do pracy, bo od razu widać, że w te dekoracje wkładane jest nie tylko doświadczenie ale i serce.

Pozdrawiam, Katarzyna K.
lipiec 2012

Panie Tomaszu, Pani Agato. Po tym co zobaczyłam, ogarnęły mnie wrażenia  tak bardzo pozytywne, jestem niezmiennie zachwycona dbałością o każdy szczegół przygotowywanych przez Państwa dekoracji... dekoracja za parą młodą też taka nawet subtelnie skromna, aż miło popatrzeć tak lekko i zwiewnie. Tryskająco radością. Oczarowaliście nas ? z mamą byłyśmy u Państwa podczas przygotowań. Doskonała organizacja, cudo...  te "bańki" na kwiaty i pozostałe naczynia z dodatkami. Mnóstwo świetnych pomysłów . Za to co staracie się Państwo zaprezentować, jak najbardziej można polubić Deko Styl.

Dziękuję, Anita P.


 

Dziękuję, jestem wciąż pod wrażeniem takiej przemiany. Przyznaję, że mnie zamurowało. Udekorowanie sali  ruszyło mnie niewyobrażalnie na takie efekty. Zrobiliście Państwo kawał porządnej roboty. Brawo. Cieszymy się, że to nam przypadło w udziale korzystać z Państwa usług. Życzymy ciągłych, udanych pomysłów.

Kamila i Adrian


 

czerwiec 2012

Pani Agato, chciałabym serdecznie podziękować za współpracę podczas organizacji mojego wesela. Sala, w której odbywało się wesele, tj. sala balowa Pałacu wymagała bardzo starannej oprawy. Z przyjemnością stwierdzam, że dekoracje Pani autorstwa doskonale wpisały się w pałacowy klimat. Sala wyglądała bajecznie, wszyscy goście byli zachwyceni. Setki wesel organizowanych w tym miejscu, nie były tak piękne i szykowne jak to. Jesteśmy zachwyceni tym, co Pani dla nas przygotowała. Muszę pochwalić doskonały kontakt z Panią, sympatyczną i sprawną obsługę, a także punktualność i świetną organizację w dniu wesela, co jest bardzo ważne, bo dzięki temu państwo młodzi mogą zająć się ważniejszymi sprawami.  Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z Pani usług. Będę z przyjemnością polecać firmę Deko Styl i Panią jako 100% profesjonalistkę.

Marta B.


 

maj 2012

Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystroju stołu i sali, w której świętowaliśmy I Komunię naszego syna. Cała oprawa sprawiła, że ważna dla nas uroczystość nabrała jeszcze większego blasku. Dziękuję i pozdrawiam.

Iwona


 

kwiecień 2012

Pani Agato Panie Tomaszu, Dekoracja sali wyglądała wspaniale. Do dnia dzisiejszego jestem szczęśliwa z efektu jaki udało się Wam uzyskać. Tkaniny rozświetliły przestrzeń i ukryły niedociągnięcia sali, tak jak to sobie wymarzyliśmy. Jesteśmy wdzięczni że wyręczyliście nas w naszych założeniach, tulipany idealnie komponowały z całością, przestrzeń  wypełniona w każdym wymaganym miejscu ze szczegółami, zwyczajnie nie zdołalibyśmy tego zrobić bez Państwa udziału. Na pewno byłby to dodatkowy stres, którego nam nie brakowało. Z wdzięcznością wysyłamy Państwu nasze fotografie. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za współpracę.

Agata i Paweł


 

Dziękujemy pięknie, byłam u Państwa w sklepie chcąc podziękować osobiście, ale nie zastałam Pana. Niemniej jednak jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystko co zrobiliście, wyszło idealnie - dokładnie tak jak sobie to wyobrażałam. Dbałość o szczegóły godna podziwu. A gerbery w tej aranżacji po prostu były piękne.  Jak najbardziej z wielką przyjemnością wystawiamy Państwu  pozytywną opinię i będziemy przekazywać dalej same pozytywne informacje na temat współpracy. Naprawdę jesteśmy szczerze pozytywnie zaskoczeni. Ze wszystkimi współpraca ułożyła się jak najbardziej na plus. Dziękujemy pięknie jeszcze raz.

Ania i Kamil


 

Serdecznie dziękuję za cudowne udekorowanie kościoła, który wyglądał tak jak marzyłam, czyli bajkowo. Kiedy pisałam do Państwa zapomniałam nawet o tym, że kościół nie stosuje klęcznika, ponieważ uważałam, że bez tego również będzie dobrze i tak było, było cudnie.  Jeszcze raz dziękuję bardzo i bardzo się cieszę, że korzystałam z Państwa usług.

Beata Sz.