• aranżacje kwiatowe i wiązanki - galeria
  • dekoracja pojazdów - galeria
  • dekoracja kościołów - galeria
  • dekoracja sal - galeria

Polub nas na Facebooku

2011 rok
Poniżej prezentujemy Państwu opinie naszych klientów, które zostały do nas nadesłane w 2011 roku.


wrzesień 2011 Witam! Moja sala wygląda pięknie i dekoracja jest urocza! Efekt końcowy bomba, wszyscy się zachwycają.

Dziękuje Agnieszka.
Przygotowane przez Państwa bukiety oraz pozostałe dekoracje były piękne. Byliśmy w firmie w poniedziałek, żeby osobiście Państwu podziękować. Z czystym sumieniem natomiast będziemy mogli polecić Państwa firmę naszym znajomym.

Pozdrawiam, Aneta Ł.
Witam, chcieliśmy bardzo gorąco podziękować za profesjonalne podejście do naszego zamówienia. Dekoracja kościoła, samochodu, jak i wiązanka panny młodej zrobiła ogromną furorę wśród gości jak i nas młodych. Cała dekoracja naszej ceremonii była oszałamiająca. Samochód ? spełnił wszystkie moje oczekiwania. Długo rozmyślałam nad dekoracją i poszłam do Deko Styl. Opowiedziałam Pani Agacie o mojej wizji. Sprawdziła sie w 100%. Dziękujemy także za błyskawiczne i nie irytujące dla gości posprzątanie dekoracji, na którym nam bardzo zależało! Jesteśmy zadowoleni zarówno od strony wykonania jak i kontaktu z Państwem. Życzymy owocnej pracy na dalsze lata i mamy nadzieje, ze jeszcze kiedyś nadarzy sie inna okazja byśmy skorzystali z usług Państwa firmy.

Patrycja i Krzesimir.
sierpień 2011 Doceniając Państwa zaangażowanie w uprzyjemnienie nam oraz naszym gościom chwil podczas wesela pragnę jeszcze raz podkreślić, że zaproponowany wystrój sali weselnej spotkał się z bardzo pozytywnymi opiniami wielu naszych gości jak również naszym. Jeszcze raz dziękujemy za współpracę i życzymy jeszcze większej wyobraźni oraz pomysłowości i inspiracji w działaniu, które na pewno przyniosą Państwu wiele satysfakcji. Wydaje nam się, że każdej parze zależy na tym aby wszystkie nawet te najmniejsze szczególiki były dopracowane.

Dziękujemy Aneta i Marcin.
Chciałam bardzo serdecznie podziękować za ogrom prac ze strony Deko Styl jaki został włożony w przygotowanie dekoracji na nasz ślub. Wszystkie kompozycje w kościele i na sali weselnej były gustowne, a wykonanie perfekcyjne. Dzięki nim sala nabrała "wdzięku" i stała się ciepła oraz przytulna. Podczas naszej współpracy wszystkie Pana uwagi były celne. W efekcie pomogły one w stworzeniu ujmujących dekoracji, a efekt końcowy był rewelacyjny. Dziękuję jeszcze raz za wszystko.

Pozdrawiam, Katarzyna R.
Miałam dzisiaj okazję obejrzeć dekorację sali wykonaną przez Deko Styl i muszę przyznać Państwu rację, widać różnicę w wykonaniu. Nie miałam problemu, aby stwierdzić, że jest to Państwa "robota". Odwiedziłam Deko Styl i ustaliliśmy szczegóły wystroju sali na przyjęcie weselne mojego syna. Muszę stwierdzić, że Państwa oferta w tak przystępnej cenie była dla mnie dużą i miłą niespodzianką. Bardzo dziękuję! Mam nadzieję, że po całym zamieszaniu związanym ze ślubem, będę miała okazję osobiście Państwu podziękować i podzielić się moimi i gości doznaniami po zabawie w przygotowanej przez Państwa sali.

Pozdrawiam, Małgorzata.
lipiec 2011
Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie. Dekoracja oczarowała wszystkich gości, a nas samych zaskoczyła, oczywiście pozytywnie. Zdjęcia z albumu, którymi  sugerowaliśmy się wybierając wszystkie elementy dekoracji po prostu nie odzwierciedlają  rzeczywistego uroku i klimatu jaki nadała sali wykonana przez Państwa dekoracja. Pokrowce na krzesła z szampańskimi kokardami, pięknie podświetlone materiały, kompozycje kwiatowe na stołach ? po prostu nie wyobrażaliśmy sobie tego najważniejszego dnia bez takiej oprawy. Dziękujemy za wszystkie porady, profesjonalizm i  znajomość tematu.

Urszula.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy dekoratorskiej Deko-Styl. Firma Deko Styl jest solidna, rzetelna, kompetentna, warta zaufania i polecenia. Niespełna dwa tygodnie temu mieliśmy ślub i wesele. Wynajęłam Deko Styl gdyż bardzo podobały mi się ich dekoracje, które miałam okazje oglądać w różnych salach weselnych i nie tylko. Wiedziałam, że mogę liczyć na profesjonalną poradę i że można im zaufać. I nie pomyliłam się :-). Współpraca była bardzo dobra, szybko doszłyśmy do porozumienia z Panią Agatą, nie było problemu z ustaleniem najdrobniejszych szczegółów. Nie było również naciągania na dodatkowe koszty, a wręcz przeciwnie. Po weselu zwrócono nam pieniążki za dekoracje, które nie zostały wykorzystane. I wszystko było super, dokładnie tak jak było ustalone, dekoracje sali weselnej i samochodu przepiękne i profesjonalnie wykonane. Nie wspominam o wiązance ślubnej i koszach kwiatów dla rodziców-po mistrzowsku. Wszyscy goście byli zachwyceni i my również. Dlatego w 100% możemy polecić firmę Deko Styl, bo nie oszukujmy się, nikt w Puławach i okolicy nie robi takich dekoracji, a co jest piękne musi kosztować. Jeszcze raz dziękujemy za profesjonalne podejście do sprawy :-).

Agnieszka i Jerzy.
Dziękuję bardzo za wykonaną dekorację Sali. Dało się odczuć wkład ciężkiej pracy przez Państwa i za razem olbrzymi efekt. Wierzę w dalsze osiągnięcia. Efekt takiej pracy ma swoja wartość. Doskonała współpraca od samego poznania z Państwem, oparta była na szczegółach i drobiazgach. Fachowych i praktycznych informacjach. Odczuliśmy jak ważne to były sprawy, a Państwo wkładaliście w swoją pracę wiele serca. Stworzyliście dla nas istny magiczny klimat. Serdecznie dziękujemy.

Marta i Robert.

czerwiec 2011 Chciałabym w imieniu swoim oraz męża złożyć serdeczne podziękowania za piękną oprawę wizualną sali weselnej. Dodam, że od naszych gości również usłyszałam bardzo pozytywne opinie na temat "gustownego i eleganckiego" ich zdaniem wystroju sali. Oczywiście dołączam się do ich opinii i jeszcze raz serdecznie dziękuję za bardzo miły "akcent" tego dla nas szczególnego dnia.

Pozdrawiam Aneta.
Dziękuję i jednocześnie chcę powiedzieć, że współpraca z Państwem była dla nas przyjemnością. Sala była olśniewająca i pięknie przygotowana, wzbudzała ogólny zachwyt. Goście pytali kto był wykonawcą tego wystroju. Nie będę ukrywała, że z satysfakcją podawałam "namiary" na Deko Styl. Również  rozmawiałam z inną przyszłą Panią Młodą i polecałam Państwa. Powiedziałam, że jeżeli dojdzie do współpracy z Państwem i jasno określi swoje oczekiwania, na pewno będzie zadowolona.

Pozdrawiam Małgorzata.
Dziękuję bardzo serdecznie. Było dokładnie to o czym marzyłam. Dekoracja była prześliczna. Zarówno ta w kościele, jak i restauracji. Wszystkim się bardzo, bardzo podobała. Jedyna w swoim rodzaju i niech jedyna pozostanie w pamięci.

Bardzo dziękujemy. Ewelina O.
Państwa dekoracja zrobiła niesamowite wrażenie na moich gościach. Komentarze zachwytu, zdziwienie i wytrzesz oczu, był dodatkowa atrakcją mojego przyjęcia. Ogromna niespodzianka, jestem wciąż pod wrażeniem.

Dziękuję, bardzo dziękuję. Magda S.
Totalne zawirowanie. Unosiliśmy się z zachwytu. Byłam dodatkowo uszczęśliwiona. Wyobrażałam sobie, że będzie super, ale to wszystko co Państwo zrobili dla mnie, mojej rodziny, przyjaciół i zaproszonych gości wykwitło ponad nami. Po prostu bajka,

Dzięki. Justyna W i Marek S.
Polecam Państwa, to najlepsze co mogłam oczekiwać. Słusznie nie obawiałam się dać Państwu wolnej ręki. Nie do wiary. Stołówka przeżyła metamorfozę, a my razem z nią. Dziękuję Pani Agato. Wiedziałam, że zrobi to Pani ze smakiem. Pani kompozycje z kwiatów były po prostu apetycznie piękne.

Sylwia K.